E-YAYIN SATIŞ

E-YAYIN SATIŞ İŞLEMLERİ 

Kurumlarımızın 2021-2022 eğitim-öğretim dönemi için yardımcı kaynak ve kırtasiye ürünlerinin satışı
25 AĞUSTOS-30 EKİM Tarihleri arasında yapılmaktadır.

YERLİ KAYNAKLAR

Web adresi : www.okulsepette.com

Okul Kodu: ISK6574

  • Bilgisayar, telefon veya tabletlerinizden okulsepette.com adresine ulaştığınızda;
  1. Okul sepette web adresimize üye olarak girdiğinizde sizlere iletilen okul kodunu; Kodu okutun alanına kopyala-yapıştır yaparak, öğrencinizin okuduğu okulun sınıfına göre seçim yaparak, içerisindeki seti kontrol edebilir ve sonrasında sepete ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
  2. Üye olunmadan sizler için hazırlamış olduğumuz kaynak kitaplarına erişim sağlayamazsınız. Üye olduktan sonra kodu kullanarak kaynak kitapları görebilir ve işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Bu tedarik süreci boyunca sizlerin talep, şikâyet hattı olarak kullanmanız için iletişime geçebileceğiniz iki adet telefon hattımız bulunmaktadır. Bunlar:

0531 374 84 34 Eren Bey

0545 726 72 09 Hasan Bey

 

YABANCI KAYNAKLAR

Web adresi : okul.galeriekin.com

Okul Kodu: 212206830

Yabancı Kaynaklar için yukarıdaki web adresine giriş yaptığınızda yönlendirmeleri takip ederek işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Bu tedarik süreci boyunca sizlerin talep, şikâyet hattı olarak kullanmanız için iletişime geçebileceğiniz bir adet telefon hattımız bulunmaktadır.

0533 525 83 67 Taner GÜÇ

Geri
İleri

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)