KARDELEN’DE İNGİLİZCE

İLKOKULDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Okulumuzda, okulöncesinden ilkokul 4.sınıfın sonuna kadar 21.yy eğitim anlayışının yaratıcılık (creativity),eleştirel düşünme(critical thinking),işbirliği (collaboration) ve iletişim (communication)becerilerine dayalı bir yabancı dil eğitimi programı izlenir.

Öğrencilerin yetenek ve temel dil becerileri göz önünde bulundurarak dinlediğini ve okuduğunu anlama,etkin yazma ve konuşma yetilerini geliştirerek, öğrendikleri dili günlük yaşamda da kullanmaları hedeflenmektedir.

Öğrenciler, dilin kurallarını kendileri keşfederek ,yaparak yaşayarak, eğlenerek çoklu zeka kuramına göre öğrenirler.

Dersler bireysel, ikili ve grup çalışmaları olarak; resim,şarkı kısa hikaye,fen-doğa etkinlikleri,oyun ve yarışmalar şeklinde yapılmaktadır.

ORTAOKULDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ

İngilizce derslerimizde dünyanın önde gelen markası olan ve İngilizce öğretimi alanında akademik başarısını kanıtlamış Cambridge yayınlarını kullanarak öğrencilerimize İngilizce okuduğunu ve dinlediğini anlayabilme, yazarak ve sözlü kendini ifade edebilme becerisi kazandırılır.

Pandemi sürecinde öğrencilerimiz ile online eğitimde web 2.0 araçları etkin kullanılarak İngilizce dersleri eğlenceli ve öğretici bir hale getirilmiş, öğrencilerimize zengin bir eğitim ortamı sağlanmıştır.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)