HAKKIMIZDA

Özel Muradiye Öğretim Kurumları 1985’de çıkmış olduğu yolda “Önce İnsan” felsefesiyle eğitim ve öğretimde topluma kazandırdığı bireyler ile gurur duymaktadır. “Asil geçmişten aydınlık geleceğe” köprüler kurabilmek adına “HAK VE ADALET” adına hizmet eden, ilme yön veren nesiller yetiştirmek gibi bir ufkun sahibi olan, varoluş amacı Milli Eğitim Temel Kanunu’nda anlamını bulan temel felsefeyi sahiplenmek, dolayısı ile önce insan sonra alanında lider “MÜKERREM NESİLLER” yetiştirmektir.

Özel Muradiye Öğretim Kurumları, sahip olduğu eğitim-öğretim anlayışı ile 1985 yılından bugüne eğitim ve öğretimde tercih edilmenin haklı onurunu yaşıyor.

“Nene Hatun” gibi zorlukların zorbalıkların karşısında devleşen; vatana can feda diyen,
“Sevgi” gibi akılları ve gönülleri insan kılan dünyayı huzurla kuşatan,
“Yavuz” gibi kararlı neyi niçin istediğini bilen,
“Ahmet Yesevi” gibi gönüllere ışık tutan,
“Kardelen” gibi zorluklara meydan okuyan, zor günlerin dostu olan,
“Aksoy” gibi ak soylu nesiller yetiştirme sevdasında olan,
“Kanuni” gibi adaletle hükmeden tüm dünyaya muhteşem dedirten,

zirvelerle uyumlu öğrencileriyle, birleştiren ve kolaylaştıran öğretmenleriyle daha huzurlu bir dünya için çalışıyor.

Özel Muradiye Öğretim Kurumları, değişimin gelişim olduğunun farkında olan, entelektüel, kendi çıkarları için asla haksızlıklara göz yummayan, milli ve manevi değerlerinin farkında olan, estetik bakış açısına sahip, sanatın incelikleriyle şahsiyetini işleyen, araştıran, karşılaştıran, yorumlayan, okuyan, düşünen, çözüm üreten, sevgisini tüm dünyayla paylaşan “ÖNCE İNSAN SONRA LİDERLER” yetiştirir.

Geri
İleri

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)