Ulaşım ve Güvenlik

Muradiye okulları kampüslerinin içi ve çevresi, öğrencilerimizin güvenliğini sağlayabilmek için güvenlik elemanlarımız ve kamera sistemi ile 24 saat görüntülü kayıt altına alınıp kontrol edilmektedir.

Okullarımızın çevresinde oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğun önüne geçmek için il ve ilçe emniyet müdürlükleri ile iş birliği içinde sürekli kontrol altında tutulması sağlanmaktadır.

Öğrencilerimiz okula girişlerinden itibaren, velisi dışında kimseye teslim edilmemektedir.

Öğrenci velisi çocuğunu almak istediğinde okul yönetiminden önceden yazılı izin almak ve okula gelmek ,izin dilekçesi vermek zorundadır.

Öğrenci servisleri öğrencilerin güvenliği için hız sınırı, trafik kuralı ihlali, emniyet kemeri, sigorta, araç bakımı vb. konularda sürekli kontrol altında tutulurlar. Öğrenci servisleri, öğrencinin güvenliği açısından öğrenciyi evinin kapısında ailesinden teslim alır ve akşam yine evinin kapısında ailesine teslim eder.

Muradiye okullarında her yıl günün gerekleri ve yasal zorunluluklar gözetilerek yenilenen anlaşmalar ile deneyimli servis firmaları tercih edilmektedir.

Geri
İleri

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)